Tradycyjnie Ost-Rock Underground Fest to po za koncertami gości konkurs kapel. I tego w tym roku nie może zabraknąć. Tym co wyróżnia nasze wydarzenie od innych jemu podobnych to fakt że konkursu zespołów nie traktujemy jako dostawki do występu „gwiazd”. Startujemy o godzinie 18.30 każdemu zespołów oddajemy do dyspozycji scenę na 45min. a co najistotniejsze wszystkie zakwalifikowane zespoły nagradzamy!
W tym roku podjęliśmy decyzję o zmianie nominowaniu zespołów do koncertu finałowego. Spośród zgłoszeń przedstawiciele organizatora wytypują 8 zespołów ich zdaniem najciekawszych i najbardziej stylistycznie odpowiadających idei Ost-Rock UndergroundFest z których 3 wybrane przez jury (powołane przez organizatora) będą miały okazję zagrać w Ostródzie i zdobyć jedną z 3 nagród $$$ ufundowanych przez Burmistrza Miasta Ostróda.

Na zgłoszenia czekamy do 12.10.2018.
W konkursie nie mogą brać udziału zespoły laureaci z lat ubiegłych.
Koncert finałowy 3.11.2018 Ostróda – sala kameralna amfiteatru.

Zespoły chcące wziąć udział konkursie podczas XII Ost-Rock Underground Fest proszone są o przesyłanie na adres mailowy ostrockundergroundfest@gmail.com linków do swojej muzyki w sieci [nie przesyłajcie plików dźwiękowych].

Zapraszamy.fb:  www.facebook.com/OstRockUF